Telewizja

Cennik usług telewizji IPTV
Cennik dla osoby prywatnej przyłączonej do sieci światłowodowej FTTH:

W PAKIECIE Z INTERNETEM
24 MSC
START HD
19,99
ZŁOTY HD
49,99
PLATYNOWY HD
69,99
CANAL + SELECT
-
CANAL + PRESTIGE
-

Cennik obowiązuje od 1 kwietnia 2015 roku.

Wszystkie zawarte w cenniku kwoty są cenami brutto.

Telewizja IPTV?

Furora - Liquid Systems

Telewizja

Drodzy Klienci!

160 kanałów jakości cyfrowej i HD


VOD

VOD - Usługa wideo na żądanie jest usługą pozwalającą odbiorcy treści samemu decydować o tym kiedy wybrana treść zostanie zaprezentowana na ekranie telewizora. Odbiór nadawanej „na żywo” audycji, (materiału filmowego lub dźwiękowego) może być dowolnie przesunięty w czasie dla konkretnego widza lub słuchacza. Prezentacja materiału za pomocą funkcji VOD, pozwala na nagrywanie dowolnych audycji na urządzenia PVR (Personal Video Recorder). Funkcja ta umożliwia odbiorcy odtworzenie nagranego materiału po upływie dowolnego czasu o dowolnej porze i w dowolnej ilości odtworzeń. Rozwiązanie VOD oddaje do dyspozycji Abonenta możliwość nagrywania tej samej audycji z opóźnieniem tzw. Time Shift - czyli funkcję pauzowania oraz cofania audycji telewizyjnych podczas ich nadawania.

Ciekawą możliwością, oferowaną przez PVR jest połączenie modelu odtwarzania VOD z ideą Pay-Per-View – Widz uzyskuje uprawnienia do materiału multimedialnego dopiero po dokonaniu opłaty za jednorazowe wyświetlenie. Takie połączenie VOD z Pay-Per-View umożliwia Klientowi dostęp do nowoczesnej, multimedialnej wypożyczalni filmów oraz programów bez wychodzenia z domu. Wbrew powszechnej opinii VOD to nie tylko dostęp do płatnych treści nadawanych na szyfrowanych kanałach ale również dostęp do audycji nadawanych publicznie – nieodpłatnie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o usłudze serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

29 New Available online
Logo EU
Projekt: "Wzrost konkurencyjności firmy LIQUID SYSTEMS Sp. z o.o. poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii w standardzie 4k (Ultra HD)"
Zapytania ofertowe

Innowacyjna Gospodarka
Projekt: "Zwiększenie dostępu do Internetu w woj. lubelskim poprzez budowę sieci szerokopasmowej"
Projekt: "Budowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu przez firmę Liquid Systems Sp. z o.o."
Projekt: "Budowa sieci światłowodowej w województwie lubelskim"
Projekt: Projekt: "Budowa szerokopasmowej sieci światłowodowej w technologii FTTH w województwie lubelskim"
Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Projekt: Projekt: "Wzrost konkurencyjności i dywersyfikacja usług spółki Liquid Systems dzięki wdrożeniu innowacyjnych, interaktywnych usług i zaawansowanych technologii ICT"